категорії: стаття

Компанія Numark

Заснована в США більше 30 років тому, компанія Numark спеціалізується в області розробки і виробництва високоякісного ді-джейського обладнання. Програвачі вінілових дисків, мікшерні пульти, відеообладнання для ді-джеїв, комп'ютерна периферія і програмне забезпечення, CD/MP3/DVD плеєри, HD плеєри, ді-джейські комплекти, моніторні акустичні системи, навушники і звукознімачі для вінілових програвачів. Вся ця продукція Numark завжди відповідала найвимогливішим технічним і виконавчим вимогам майстрів ді-джеїнгу.

За час свого існування, компанія Numark створила цілий ряд продуктів, що змінили уявлення про можливості ді-джейського устаткування. До інновацій, що належать компанії, відносяться мотори для вінілових вертушок з найбільшим моментом, що крутить, перший повністю цифровий десятидюймовий скрэтч-мікшер і перший програвач CD, що дозволяв одночасне управління декількома ефектами. Сьогодні Numark знаходиться на передньому краю виробництва професійного DJ-устаткування і, зокрема, устаткування, що доповнюючого і розкриває багаті можливості Apple iPod.

Компанія Numark, без сумніву, і надалі розвиватиме власні традиції, що базуються на випуску нових, найсучасніших і інноваційних виробів, що примножують і без того величезну армію прихильників цього неабиякого виробника.